Testy parurézy v terénu

Byla vytvořena nová sekce, kde si budete moci číst články, vztahující se přímo k testům v terénu.

O co se jedná? Každý parurerik má na toaletě řadu obav a pochybností. Ať už se jedná o časový stres, o to že vás někdo pozoruje, hodnotí a nebo máte strach z něčeho jiného. Každopádně vám to brání ve vymočení se. Všichni to dobře známe...

 Účelem testů bude tyto obavy zpochybnit a uvést je na pravou míru. Čili sledovat určitou pochybnost/situaci na toaletě a zjištěné výsledky popsat do nového článku.

Tímto bych rád všechny co by měli zájem se připojit vyzval, stoupněte si jednoho krásného dne k pisoáru a dobře si zapamatujte jak se cítíte a z čeho máte strach. Nemusí to být ta největší obava, registrujte vše co vám vadí. Proveďte to víckrát zasebou a zapište si to.

Pak mi vaše "strašáky" pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem můj strašák a já nebo jiný dobrovolník se budeme snažit udělat přesně to, z čeho máte strach. Například - máte strach že při delším stání u pisoárů vás začnou lidé hodnotit - stoupnu si k pisoáru, strávím u něj určitý čas(třeba 5minut) a výsledek pak napíši do nového článku.

Nebo můžete posílat jakékoliv nápady, které by se dali otestovat a udělat na ně nějaký průzkum.

Nejbližší průzkum: kolik vteřin tráví průměrně každý muž na toaletě. Ženy, nebojte se to také stopovat a pak mi poslat svoje výsledky:)

Těším se na všechny příspěvky.

Honza

Přihlášení

Novinky

Anketa

Závěrečná práce po stránce přínosu

Líbí se mi, je pro mě přínosná
(72.2%)
Líbí se mi, ale je pro mě příliš odborná
(5.6%)
Je dobrá, ale přivítal bych spíše příručku, která by popisovala léčbu
(11.1%)
Je ucházející, většinu informací už ale znám
(5.6%)
Příliš se mi nelíbí, nepřináší nic nového
(0%)
Nelíbí se mi
(5.6%)
Celkem hlasů: 18
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno.
Ukázat podrobnosti
© Stydlivy-mechyr.cz 2010 - 2013
Tvorba webových stránek vddesign.cz / Design: Němec webdesign Kvízy