Novinky o paruréze

1. 6. 2015 | Zapojte se do anket závěrečné práce o paruréze

zavpraceTímto bych chtěl požádat a poprosit všechny studenty středních škol (muže i ženy), kteří trpí alespoň lehkým stupněm parurézy (můžete si udělat úvodní dotazník zde - nevztahuje se k závěrečné práci), aby se anonymně zapojili a vyplnili několik dotazníků týkající se parurézy. Dotazníky poslouží jako podklad pro moji závěrečnou práci na vysoké škole do pedagogického studia na téma Paruréza ve školním prostředí. Odměnou vám budou informace a anonymní výsledky obsažené v této práci a dobrý pocit, že díky vám se zvýší informovanost veřejnosti o této sociální fobii.

Pokud máte zájem, zaregistrujte se prosím do fóra a napište do tématu:
ZP - Paruréza ve školním prostředí.

Můžete také případně napsat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Děkuji za váš čas a podporu!

Honza

24. 12. 2013 | Vánoční přání

Pohodové vánoční svátky a vše nejlepší do nového roku Vám přeje...

Číst dál...

22. 11. 2012 | Názory na BH techniku

BHkomentareNásledující příspěvky a názory na BH techniku pocházejí od lidí z IPA fóra. Jedná se o volné překlady celých komentářů a   vybraných částí, které jsou v následném textu zvýrazněny kurzívou. Autoři textů nejsou z důvodu zachování anonymity uvedeni. 
Článek věnující se BH technice naleznete zde.
 

"Není to nějaká blbost?!"

Můj příběh ohledně učení se BH byl téměř stejný jak u ostatních. Prvních několik pokusů jsem si myslel, že je to nějaká blbost. Byl jsem frustrovaný, zklamaný a kompletně demotivovaný. Po… (nevím, roce?) jsem to zkusil znovu. Koupil jsem si stopky, vzal si na toaletu kousek papíru, pero a zkoušel zadržet dech na co nejdelší dobu. A zjistil jsem, že to bylo opět k ničemu. Pak mi Dominic napsal důležitou větu:

Číst dál...

13. 11. 2012 | Technika zadržení dechu

BHO metodě CO2 (zadržení dechu) a možnostech využití při léčbě parurézy, jsme už na stránkách psali(odkaz na článek). Několik z nás CO2 vyzkoušelo, ale bez většího úspěchu. Z jakého důvodu to bylo? Je možné techniku provádět špatně? Jakým způsobem tedy mám postupovat, aby vše správně zafungovalo? Funguje metoda u každého a za všech okolností? Odpovědi se dozvíte v následujícím článku.

Číst dál...

24. 9. 2012 | Dotazník: Trpím parurézou?

dotaznikparurezaZajímá vás zda a jak moc trpíte parurézou? Zkuste si udělat následující dotazník a dozvíte se více:

Dotazník: Trpím parurézou?

12. 9. 2012 | Paruretici sobě – výlet na Vranovskou přehradu

uvodimgPlány na uspořádání táboru, či chaty pro paruretiky tu byly již od vzniku těchto stránek. Ale až do letošního léta neměl nikdo odvahu myšlenku uskutečnit. Sami to dobře znáte, strašák jménem paruréza nám stále připomíná, abychom mysleli na zadní vrátka a byli vždy nablízku „bezpečné“ toalety.

Myslím, že hlavně díky srazům, poznání ostatních paruretiků a novým úspěchům, se to letos konečně povedlo. A bylo to právě tvrdé jádro „srážečů“ - Jirka, Dan a já, kteří se k tomu odhodlali.

Číst dál...

Přihlášení

Novinky

Anketa

Závěrečná práce po stránce přínosu

Líbí se mi, je pro mě přínosná
(72.2%)
Líbí se mi, ale je pro mě příliš odborná
(5.6%)
Je dobrá, ale přivítal bych spíše příručku, která by popisovala léčbu
(11.1%)
Je ucházející, většinu informací už ale znám
(5.6%)
Příliš se mi nelíbí, nepřináší nic nového
(0%)
Nelíbí se mi
(5.6%)
Celkem hlasů: 18
Hlasování v této anketě již bylo ukončeno.
Ukázat podrobnosti
© Stydlivy-mechyr.cz 2010 - 2013
Tvorba webových stránek vddesign.cz / Design: Němec webdesign Kvízy